• standaard

Onze mensen

FysioFit onderscheidt zich in grote mate van andere fitness- en fysiotherapiecentra door te kiezen voor een bepaalde doelgroep: er trainen mensen die niet het massale, maar een meer persoonlijke benadering wensen. Mensen die antwoord willen op al hun vragen en vakkundig geholpen willen worden wanneer zij problemen ervaren aan het bewegingsapparaat. FysioFit is voor mensen die willen trainen in een centrum waar gezelligheid en professionaliteit hand in hand gaan.

Maak kennis met onze mensen
 

Wim Snellenberg             Diana Snellenberg
 
Gezondernemer   Praktijk- en Clubmanager
Manueel-, sport-, arbeids-    Spinning instructor
en bedrijfsfysiotherapeut   Gewichtsconsulente
wim@fysiofit.eu   diana@fysiofit.eu
     
Ralf Platvoet   Wim Snellenberg Senior
 
Manueel therapeut   Fysiotherapeut
Spinning instructor   Manueel therapeut
(hoofd)fysiotherapeut    
ralf@fysiofit.eu    
     
Kishan Basaw   Ajay Manbodh
 
Fysiotherapeut  

Fysiotherapeut
Dry Needling

kishan@fysiofit.eu   ajay@fysiofit.eu
     
Sabrina Ritmeijer   Rick Smit
 
Fysiotherapeute   Sportinstructeur
Oedeemtherapeute   milon@fysiofit.eu
sabrina@fysiofit.eu    
Adri Zwaanstra   Henriëtte Evers
 
(Hoofd)Receptiemedewerkster   Receptiemedewerkster
    Sportinstructrice
receptie@fysiofit.eu   receptie@fysiofit.eu
     
Renate van der Veen   Jordy Beverdam
   
Receptiemedewerkster   Receptiemedewerker
receptie@fysiofit.eu   receptie@fysiofit.eu
     
Jeanny van Hummel   Marc Lelsz
   
Sportinstructrice   Sportinstructeur
jeanny@fysiofit.eu   milon@fysiofit.eu
     
    Marion Leusink
   
Sportinstructrice   Sportinstructrice
     
Harry Agterbosch   Ika Kopong
 
Hygienist   Hygienist
Spinning instructor    
   

 

 

Nieuws

  • Elke maandag om 19:15 uur: Indoor Bootcamp!

    Lees meer
  • Lessen RugFit!

    De RugFit lessen: Dinsdag van 16:00 uur tot 17:00 uur Vrijdag van 12:...

    Lees meer
Meer nieuws