• standaard

Onze mensen

FysioFit onderscheidt zich in grote mate van andere fitness- en fysiotherapiecentra door te kiezen voor een bepaalde doelgroep: er trainen mensen die niet het massale, maar een meer persoonlijke benadering wensen. Mensen die antwoord willen op al hun vragen en vakkundig geholpen willen worden wanneer zij problemen ervaren aan het bewegingsapparaat. FysioFit is voor mensen die willen trainen in een centrum waar gezelligheid en professionaliteit hand in hand gaan.

Maak kennis met onze mensen
 

Wim Snellenberg             Diana Snellenberg
 
Gezondernemer   Praktijk- en Clubmanager
Manueel-, sport-, arbeids-    Spinning instructor
en bedrijfsfysiotherapeut   Gewichtsconsulente met specialisatie Sportvoeding
wim@fysiofit.eu   diana@fysiofit.eu
     
Ralf Platvoet   Marc Lelsz
   
Manueel therapeut   Sportinstructeur
Spinning instructor   Fysiotherapeut
(hoofd)fysiotherapeut    
ralf@fysiofit.eu    
     
Kishan Basaw   Ajay Manbodh
 

Fysiotherapeut
Sportfysiotherapeut i.o.

 

Fysiotherapeut
Dry Needling

kishan@fysiofit.eu   ajay@fysiofit.eu
     
Sabrina Ritmeijer   Rick Smit
 
Fysiotherapeute   Sportinstructeur
Oedeemtherapeute   milon@fysiofit.eu
sabrina@fysiofit.eu    
Adri Zwaanstra   Renate van der Veen
 
Receptiemedewerkster   Receptiemedewerkster
receptie@fysiofit.eu   receptie@fysiofit.eu
     
     
Jordy Beverdam   Margit Kiraly
     
Receptiemedewerker   Receptiemedewerkster
jordy@fysiofit.eu   receptie@fysiofit.eu
     
     
     
     
     
     
Marion Leusink   Jeanny van Hummel
 
Sportinstructrice   Sportinstructrice
    jeanny@fysiofit.eu
Harry Agterbosch   Ika Kopong
 
Hygienist   Hygienist
     
   

 

 

Nieuws

  • Zomerrooster

    Ons jaarlijkse zomerrooster loopt van 23 juli t/m 2 september.

    Lees meer
  • Milon op zondag

    Beste Milonners, Omdat er in de maanden juli en augustus veel le...

    Lees meer
Meer nieuws